Przy zakupie za 100 zł

 

Darmowa dostawa

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czy oczyszczanie organizmu powinno stać się częścią naszej codzienności?
Czy oczyszczanie organizmu powinno stać się częścią naszej codzienności?

Oczyszczanie organizmu, to sformułowanie coraz częściej przewija się przez dyskusje telewizyjne, podczas wizyty u dietetyków, czasem lekarzy, a nawet w kuluarach kulturystyki. Każda z tych grup społecznych, która jest w swej dziedzinie specjalistami, ma swój niepowtarzalny sposób i dzieli się nim. Warto zatem poświęcić chwilę, aby dowiedzieć się jak oczyścić organizm za pomocą ziół! Bo czasami w najprostszych metodach tkwi niesamowita siła, trzeba tylko zacząć.

czytaj całość »
Oczyść organizm i odzyskaj równowagę!

Oczyść organizm i odzyskaj równowagę! Świat w 2020 roku przechodzi trudny okres, podzieliliśmy by naszą odporność spadła tym samym dając duże żniwo wirusowi. Pamiętajmy zatem, że to my odpowiadamy za stan naszego organizmu i tylko długotrwałe i rozsądne odżywianie może dać nam pomoc w sytuacji epidemii. Jednym z głównych zagadnień jakie chcieliśmy dzisiaj poruszyć jest to podstawowy krok, który warto wykonać kiedy i tak większość z nas musi zostać w domu. Zadbajmy o oczyszczenie organizmu z toksyn i utrzymanie równowagi kwasowo- zasadowej.

czytaj całość »
Więcej wydajności dla ciała i umysłu

W czasach ciągłej gonitwy, stres jest naszym nieodzownym partnerem i tym samym, problemem numer jeden. W każdym wieku spotykamy się z nim: dzieci, studenci, osoby pracujące zawodowo oraz łączące obowiązki rodzinne i zawodowe. Z życia chcemy czerpać pełnymi garściami i dawać najbliższym pełnię siebie, cały czas mamy coś do zrobienia, tym samym zapominamy o odpoczynku, nie wspominając już o zdrowym śnie. Nasze życie staje się coraz mniej uporządkowane niż w dawnych czasach, stawiane są nam coraz wyższe wymagania. To wszystko sprawia, że nasz organizm pracuje na szczytach swojej wydajności. W takiej sytuacji musimy zacząć zwracać uwagę na ilość dostarczanych składników odżywczych do naszego organizmu!

 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl