Przy zakupie za 100 zł

 

Darmowa dostawa

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O Nas

 

Pomysł na nasz sklep internetowy powstał z pasji do piękna, zdrowia i urody.

Długie lata poszukiwań odpowiednich rozwiązań i wysokiej jakości produktów doprowadziły nas do poznania marki, której filozofią jest utrzymanie równowagi w życiu. Pierwszy kontakt z produktami pozwolił pokonać wiele trudności, z którymi borykaliśmy się do tej pory. Odpowiednia suplementacja wspomagana przez indywidualną pielęgnację to był pierwszy krok do zdrowego trybu życia.

Spotkanie na swojej drodze ludzi z tak niesamowitą energią na życie, dzielących się swoją wiedzą, pasją
i doświadczeniem, stało się bodźcem do dalszych zmian. Postanowiliśmy nie zatrzymywać się tylko na wykorzystywaniu zdobytej wiedzy dla własnego dobra, ale dzielić się tą wiedzą z innymi.

Dzisiejszy świat daje nam wiele możliwości kontaktu z ludźmi. Jednym z nich jest internet.
Chcemy zatem pokazać naszym klientom - być może w przyszłości partnerom - jak zadbać o siebie, swoje zdrowie i nastawienie do życia.

Nasz zespół składa się z ludzi w różnym wieku, którzy lubią kontakt z drugim człowiekiem i z chęcią dzielą się swoją wiedzą. Ciągle się uczymy, ale z chęcią podzielimy się tym, co już wiemy, odpowiemy na wasze pytania,
z chęcią nauczymy się czegoś od Was, oraz będziemy się dalej kształcić, aby nadążyć za pędzącym światem
i jego potrzebami.

Oprócz odwiedzin w naszym sklepie internetowym, warto również skontaktować się i umówić na indywidualne spotkanie, na którym dzięki min. analizie składu ciała, czy badaniu żywej kropli krwi możemy dostosować rozwiązanie do problemu, jaki Państwa nurtuje.

Zachęcamy również do kontaktu indywidualnego z naszym zespołem, celem udostępnienia Państwu internetowych wykładów specjalistów, których wiedza i doświadczenie pomagają w tworzeniu naszej marki.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół TREVO-LR

 

Jeśli chcesz zostać naszym Partnerem i zacząć przygodę z produktami marki LR zapraszamy tutaj.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl