Przy zakupie za 100 zł

 

Darmowa dostawa

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Marka LR Health and Beauty

 

KILKA SŁÓW O MARCE LR HEALTH AND BEAUTY

Dziękujemy, że jesteś z nami i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej!

Firma LR Health and Beauty istnieje na rynku już 30 lat i działa w 28 krajach! Firma posiada swoją siedzibę
w Alhen w Nadrenii Północnej Westfalii. Oferujemy produkty najwyższej jakości, co potwierdzić mogą liczne certyfikaty oraz nagrody, które zdobywamy. Firma proponuje swoje wyroby w zakresie pielęgnacji ciała, urody, zdrowia i odżywiania.

Oferowanym przez nas zapachom towarzyszą znane twarze, współpracujące z nami ze względu na długoletnie doświadczenie, tolerancję skórną, czy wysoką zawartość olejków zapachowych. Ważnym jest dla nas to, posiadamy w ofercie indywidualne kompozycje sygnowane przez gwiazdy!

Warto wspomnieć o pielęgnacji, której myślą przewodnią jest natura. Pochwalić się możemy wysoką zawartością, najlepszej jakości aloesu, wolnością od parabenów i olejków mineralnych. Nasze restrykcyjne kryteria uprawy aloesu, zapewniają, że produkty są wolne od pestycydów, sztucznych nawozów czy jakichkolwiek innych ulepszaczy chemicznych. Warto wspomnieć, że dzięki zastosowaniu wyjątkowej kompozycji substancji czynnych, mamy 28 produktów zgłoszonych do opatentowania.

Potwierdzona jakość firmy to nie żaden chwyt reklamowy. Jakość „Made in Germany” i przewodnictwo w byciu ekspertem od aloesu to nasze największe dziedzictwo. Nasza oferta nie bez przyczyny oferuje produkty do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Jest to przemyślany koncept, który ma za zadanie przybliżyć się do ideału życia w harmonii. Z tej postawy wynika nasza chęć, aby wszyscy ludzie wokół nas żyli zdrowo, cieszyli się witalnością i odnosili wile sukcesów.

We wcielaniu w życie tej myśli przewodniej pomagają nam m.in. najnowsze zakłady produkcyjne Aloe Vera
w Europie, produkcja prowadzona według standardów produkcji żywności, kontrola jakości na wielu etapach: pierwsza już w sławnym laboratorium, druga przeprowadzana przez niezależne instytuty na każdym kroku produkcji, po i podczas dystrybucji do klientów.

 

 

Serdecznie zapraszamy do przygody ze światem LR! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl